Nowości:

Druga liga pragnie Rasiaka

Druga liga pragnie Rasiaka

Druga liga pragnie Rasiaka

Dla jasności – życzę Rossiemu jak najlepiej. Jeśli jednak Jol Będzie chciał się, pozbyc naszego zawodnika z Tottenhamu, Greg powinien szybko znaleźć zatrudnienie w drugiej lidze.

Dzisiejszy Daily Mirror pisze, że Rasiakiem interesuje się słynny Gleen Hoddle. Były gwiazdor Tottenhamu a także trener reprezentacji Anglii już latem chciał widzieć Rasiaka w prowadzonym przez siebie Wolverhampton. Wtedy jednak jego ofertę przebili The Spurs. Obecnie wydaje się jednak prawdopodobne, że Jol pozwoli Rasiakowi odejść, a Hoddle podobno jest w stanie i ciągle chce wyłożyć za Rasialdo 1,5 miliona funtów.

Z otwartymi ramionami przyjęliby Rossiego z powrotem w Derby. Walczą tam ostro o utrzymanie w drugiej lidze, i przydałoby się im parę bramek, do których przyzwyczaił fanów The Rams Grzegorz.

Podobno także były trener Rasiaka, George Burley, który ostatecznie trafił do Southampton chce Grega u siebie. Wtedy Rossi miałby o tyle fajnie, że grałby razem z Hajtowym i Kosowskim, a wiadomo, że co trzy głowy to nie jedna 🙂