Nowości:

Grzegorz Rasiak na trybunach

Grzegorz Rasiak na trybunach

Grzegorz Rasiak na trybunach

Grzegorz Rasiak nie wystąpi w dzisiejszym meczu Tottenhamu (Koguty w II rundzie Carling Cup zmierzą się z Grimsby), ponieważ w pierwszej rundzie tych rozgrywek występował w barwach Derby („Barany” uległy wtedy właśnie Grimsby 0:1).

Czyli pozna smak trybun. Możliwe, że będzie się musiał do tego powoli przyzwyczajać. Dzisiejszy mecz będzie bowiem ostatnim z trzech, jakie musiał odsiedzieć za kartki konkurent Rasiaka do gry w napadzie Tottenhamu, Egipcjanin Mido. Czyli z Fulham Mido będzie już mógł grać. Czy dotychczasowe występy Rasiaka były na tyle udane, żeby być spokojnym o jego grę od pierwszej minuty w kolejnym meczu Premiership? Wielu jest takich, którzy uważają, że raczej niekoniecznie…

Z ostatniej chwili: Jeśli wierzyć popularnemu na Wyspach serwisowi www.myfootballnews.co.uk, w meczu z Grimsby w ataku Hotspur od pierwszej minuty wystąpią (razem!) Jermain Defoe oraz Robbie Keane. Ponieważ Mido pauzuje za kartki, a Rasiak nie może grać ze względów regulaminowych, Tottenham zagra w ataku „po europejsku”. Czyli bez Target Mana 😉 A jeśli taki układ wypali? Jeżeli bez Target Mana Spurs zaprezentują się szczególnie błyskotliwie?