Nowości:

Import-Export w wykonaniu The Rams.

Import-Export w wykonaniu The Rams.

Import-Export w wykonaniu The Rams.

Jak podaje angielski dziennik The Mirror, Derby County chce uratować Rasialdo z koszmaru, jaki jest jego udziałem w Tottenhamie i ściągnąć naszego zawodnika z powrotem do siebie.

Sprzedaż Rasiaka za 2 miliony funtów w sierpniu tego roku, po udanym sezonie, w którym nasz napastnik strzelił 17 goli dla swojej drużyny wywołała spory w klubie i niezadowolenie kibiców.

Tymczasem Rasiak pojawił się w składzie Tottenhamu zaledwie 4 razy nie strzelając żadnego gola, a jego Tottenham wznowił starania o pozyskanie Dirka Kuyta z Feyenoordu oraz Cristiano Lucarelli z Livorno. Wydaje się, więc, że nawet za mniejsza cenę puściliby Rossiego z powrotem do Derby na Pride Park.

Moim zdaniem powrót na stare śmieci byłby dla Rasialdo dobry. W Derby pamiętają ile zrobił dla tego klubu, a należy dodać, że po odejściu Rossiego The Rams nie wiedzie się najlepiej i okupują dolne strefy tabeli.

W Tottenhamie Rasiak nie ma już chyba czego szukać. Co prawda Mido niedługo jedzie na Puchar Afryki, ale holenderski manager Spursów do tego stopnia nie ufa Rasiakowi, że namawia Mido, aby pomiędzy spotkaniami reprezentacji Egiptu, ten przylatywał do Anglii i grał mecze w Premiereship.