Nowości:

Mecz Egipt – Senegal, a sprawa Polska…

Mecz Egipt – Senegal, a sprawa Polska…

Mecz Egipt – Senegal, a sprawa Polska…

Zanosi się na to, że Rasiak nie zdołał wykorzystać szansy jaką miał, na zaistanienie w podstawowym składzie Spurs, podczas gdy Mido przebywał w Afryce. Egipcjanin został odsunięty ze składu Faraonów po tym, jak chciał pobić swojego trenera, rozwcieczony faktem, że ten postanowił zdjąć go z boiska w 79 minucie półfinałowego spotkania z Senegalem.

Mido zachował się fatalnie. Fakt, że jest świetnym napastnikiem, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Zachowanie Egipcjanina można porównać tylko do zachowania trenera Azerbejdżanu, pana Torresa, po przegranym przez jego podopiecznycjh meczu z Polską. Choć, wydaje mi się jednak, że napastnik Tottenhamu zdecydowanie przebił utytuowanego Brazylijczyka. Mido zresztą zbłażnił się tym bardziej, że wprowadzony za niego zmiennik w ciągu kilku minut strzelił zwycięską dla Egiptu bramkę.

Co taka sytuacja oznacza dla Rasiaka? Nic dobrego. Mido proawdopodobnie wróci najbliższym samolotem do Londynu i skupi się na występach w Tottenhamie. Tym bardziej, że jego rodzimy związek nałożył karę sześciu miesięcy dyskfalifikacji na niesfornego zawodnika. Oznacza, to, że w ciągu tego okresu Mido nie będzie powoływany na reprezentację. Co więcej, nie wiadomo, jak ułożą sie jego dalsze stosunki ze zbesztanym trenerem i czy będzie on widział napastnika Tottenham, w składzie reprezentacji Egiptu, po upływie dyskfalifikacji.