Nowości:

Nadchodzą lepsze czasy dla Rasiaka?

Nadchodzą lepsze czasy dla Rasiaka?

Nadchodzą lepsze czasy dla Rasiaka?

A jednak. Rasialdo nie składa broni w walce o pierwszy skład Tottenham Hotspurs. Potwierdził to dwoma golami wbitymi rezerwom Chelsea.

Jak podaje serwis tottenhamhotspur.com, szczególnie pierwszy gol Rossiego był „czymś wyjątkowym”, jak powiedział trener rezerw Tottenhamu Clive Allen. Rasiak podobno otrzymał piłkę, gdy był tyłem do bramki, minął kryjącego zawodnika i uderzył z 30 jardów, czyli z 27 metrów w samo okienko.

„Nikt nie mógł się spodziewać strzału z tej odległości, ale uderzenie było tak
czyste, że bramkarz nie miał najmniejszych szans na reakcję i zauważył piłkę,
dopiero wtedy, gdy zatrzymała się ona w siatce, To było uderzenie najwyższej
światowej klasy i dało nam szansę, aby kontrolować przebieg meczu”

– dodaje Allen

Trener mówi też, że jest bardzo zadowolony z postawy Rasiaka w ostatnich tygodniach. Nasz zawodnik nabrał przede wszystkim dużej pewności siebie i wie, że poradzi sobie w wypadku powołania do pierwszego składu.

Należy dodać, że oprócz dwóch goli Rasiakowi dwa razy zabrakło szczęścia. Już w pierwszej minucie piłka, po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę, a jednego gola autorstwa Rossiego sędzia nie uznał dopatrując się pozycji spalonej.

No cóż, pamiętam oczywiście, że to wszystko to dzieje się w rezerwach Premiereship, ale lepsze to niż nic. Najbardziej zaś cieszy rosnąca forma Grześka w obliczu bliskiego już wyjazdu Mido na Puchar Afryki i zintensyfikowania tempa rozgrywek w Anglii.

Czyżby Rasiak wracał do gry? Mam taka nadzieję 🙂