Nowości:

Rasiak wyróżniony

Rasiak wyróżniony

Rasiak wyróżniony

Mimo, że Rossi nie gra ostatnio dużo, dyskusje wokół jego osoby nie cichną. Niedawno obszerny wywiad z Rasialdem ukazał sie w Gazecie, dzisiaj krótko, bo krótko, ale pisze na jego temat The Sun.

Rasiak mianowicie znalazł się na liście 10. najgorszych transerów sezonu. No, powiedzmy 20., bo jedno z miejsc zajeło hurtowo aż dziesięciu zawodników z Portsmuth. Wyróznienie niby niezbyt chwalebne, alczkolwiek trzeba przyznać, że w gronie wybrańców znalazło się kilku znanych i cenionych graczy jak na przykład Shaun Wright-Philips, Jean-Alain Boumsong czy Portuglczyk Abel Xavier.

Cóż, trzeba przyznać, że dostaje się ostatnio naszemu zawodnikowi z lewa i prawa – chyba nie tak Rossi wyobrażał sobie transfer do Tottenhamu. Ale zobaczymy jak będzie – Greg nie raz już udowodnił, że jest mocny psychicznie.

Gorzej, że z powodu kontuzji Rasiak nie grał ostatnio z Newcastle, a miałby pewnie szanse wyjść na boisko, wobec faktu, że Jol obiecał oszczędzać Mido z powodu jego zbliżającego się wyjazdu na reprezentację.