Paweł Kiermaszek

telefon: 664 019 483 
e-mail: info@nash.com.pl

Paweł jest wyłącznym przedstawicielem firmy Nash Tackle w Polsce. W teamie odpowiedzialny jest za obsługę sklepów, doradzanie klientom przy wyborze odpowiedniego sprzętu i oczywiście służy poradą w kwestii technik i taktyk łowienia karpi. W związku z wykonywaną pracą i częstymi wizytami w różnych częściach naszego kraju, szybkie kilkugodzinne wizyty nad wodą i nocki stały się jego mocnym punktem.

 

Rafał Bartkowiak

telefon: 693 858 872
e-mail: info@nash.com.pl

Rafał jest konsultantem firmy Nash Tackle w Polsce. Zajmuje się marketingiem firmy i obsługą klientów indywidualnych w naszym kraju. Jego praktyczna i wszechstronna wiedza w temacie karpiowania i bardzo dobra znajomość asortymentu firmy, pomoże wam w wyborze odpowiednich produktów dla waszych potrzeb. Podczas swoich zasiadek, przywiązuje ogromną uwagę do tego, co aktualnie dzieje się na łowisku i w jego otoczeniu. W jego przypadku nie ma mowy o schematyczności. Uwielbia łowić na bardzo bliskich odległościach, tam gdzie inni nawet nie próbują.

 

Adrian Babski

telefon: 669 404 684
e-mail: adrian@nash.com.pl

Prywatnie absolwent biotechnologii i utalentowany wędkarz, który niezwykle ceni sobie samotne zasiadki na ciężkich i wymagających wodach. W ekipie pilnuje tego, żebyśmy nie brali wszystkiego zbyt serio! Autor wielu bardzo ciekawych tekstów cyklicznie ukazujących się w magazynach karpiowych. Perfekcjonista dbający o każdy detal, przywiązujący maksimum uwagi każdemu najdrobniejszemu elementowi podczas swoich samotnych zasiadek.

 

Mateusz Patynek

telefon: 785 510 688
e-mail: mateusz@nash.com.pl

Mateusz jest hardcorowym karpiarzem ze Śląska, którego zasiadki na zaporówkach ciągną się nawet miesiącami. Wiedza i doświadczenie tego karpiowego maniaka jest imponująca i byłoby szkoda gdybyście z tego nie skorzystali. O jego wszechstronności mogą świadczyć tegoroczne krótkie wypady, podczas których zdobywa kolejne cenne doświadczenie. Mateusz chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące łowienia na trudnych publicznych wodach, w szczególności tych dużych.

 

Robert Muszak

telefon: 512 653 353
e-mail: robert@nash.com.pl

Robert jest kolejnym gościem, który o długich kilkutygodniowych zasiadkach może pisać już książki. Prawdziwy twardziel, który jest w stanie spędzać długie tygodnie nad brzegiem wody, bez względu na warunki atmosferyczne. Potężne śląskie zbiorniki zaporowe to miejsca, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Ciężkie techniczne wody, z dużą ilością zielska, głębokiego mułu, powalonym drzewami i twardymi kołami, to właśnie są jego miejsca, w których skutecznie łowi karpie.

 

Karol Pieńkowski

telefon: 600 415 558
e-mail: karol@nash.com.pl

Karol to prawdziwy maniak karpiowych zasiadek, podczas których bardzo często zmienia swoje miejsce. Jest perfekcjonistą i bardzo szybko reaguje na to, co w danym momencie dzieje się na zbiorniku. Jest gościem, który przywiązuje maksimum uwagi do wykonania i skuteczności swoich zestawów końcowych i przyponów. Jego artykuły ukazujące się w magazynach karpiowych są cenną radą dla innych.

 

Adrian Baron

telefon: 504 244 792
e-mail: adrian.b@nash.com.pl

Adrian na co dzień ma do czynienia ze sprzętem firmy Nash Tackle. Jest pracownikiem sklepu karpiowego – Rockworld, znajdującego się w Raciborzu. Jego głównym celem karpiowych zasiadek są żwirownie, których są dziesiątki w pobliżu miejsca jego zamieszkania. To właśnie na tego typu wodach czuję się najlepiej i udowadnia, że systematyczność i dobre poznanie łowiska jest drogą do końcowego sukcesu.

 

Grzegorz Leszczyński

telefon: 796 250 208
e-mail: grzegorz@nash.com.pl

Grzegorz to prawdziwy twardziel karpiowych zasiadek. Jest ogromnym zwolennikiem szybkich wypadów, podczas których łowi w miejscach, gdzie innym nawet przez myśl by nie przeszło, by spróbować w nich swoich sił! Jego najmocniejszą stroną jest wciąż niestety unikane przez innych łowienie w powierzchni, które jest piekielnie skuteczną metodą, szczególnie w letnich miesiącach. Autor artykułów w magazynach, opisujących właśnie tego typu łowienie.

 

Michał Jasiak

telefon: 534 036 201
e-mail: michal@nash.com.pl

Michał jest naszym najmłodszym teamowiczem. Mimo swojego wieku, posiada już spory bagaż doświadczeń, który pozwala mu skutecznie łowić karpie na urokliwych i dzikich wodach Pojezierza Krajeńskiego. Ten młody zapaleniec spędza każdą wolną chwilę nad wodą. Jego oczkiem w głowie jest stalking – metoda, której większość nawet jeszcze nie próbowała.

 

Paweł Sander

telefon:
e-mail: pawel@nash.com.pl

Paweł jest jedną z nielicznych osób, której codzienne miejskie karpiowanie nie spędza snu z powiek! Parkowe wody Chicago, porty i zatoki jeziora Michigan, największego słodkowodnego zbiornika w USA, oraz wycieczki po karpiowych wodach Stanów Zjednoczonych – brzmi nieźle, a dla niego to chleb powszedni. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o takim stylu łowienia i zapytać jak wygląda karpiowanie w Stanach Zjednoczonych, ten gość służy swoją pomocą.

 

Bogdan Selwiet

telefon: 515 093 197
e-mail: bogdan@nash.com.pl

Od dawna naszym założeniem było znalezienie doświadczonego karpiarza, który na niejednej wodzie zjadł przysłowiowe zęby. Bogdan jest przykładem dla nas samych i wielu innych osób. Jego wieloletnie doświadczenie zdobyte na wodach w całym kraju i zagranicą, może tylko i wyłącznie nam wszystkim pomóc. Prywatnie jest niesamowitym gościem, z którym możemy wszyscy zawsze porozmawiać i uzyskać cenne rady. Uwielbia łowić w samotności i poznawać nowe, nieodkryte jeszcze lub mało znane nam wszystkim zbiorniki.

 

Rafał Gajewski

telefon:
e-mail: rafal@nash.com.pl

Rafał urodził się i mieszka w Radomiu. Jest naszym specjalistą od obiektywów kamer i aparatów fotograficznych. Większość materiałów jakie możecie oglądać na naszym kanale, wychodzi spod jego ręki. Prywatnie jest niesamowicie pozytywną osobą, z którą każdy jest w stanie znaleźć wspólny język. Zapalony karpiarz, którego ta pasja pochłonęła w całości. Połączenie znakomitej roboty za obiektywem aparatów z karpiową rzeczywistością, pozwoliła nam wyjść na trochę inny poziom karpiowych fotografii i materiałów video.

 •  

  Rafał Bartkowiak
 • 4 SCOPEX SQUID CULTURED HOOKBAITS
 • << Kwi 2018 >>
  PWŚCPSN
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 1 2 3 4 5 6
 • Facebook IconNashTacklePolskaNashTacklePolska
  0,00 zł0 items