Nowości:

Tottenham – Aston Villa 0-0. Dobra zmiana Rasiaka.

Tottenham zremisował u siebie 0-0 z Aston Villa.W 75 minucie za Defoe wszedł na boisko Grzegorz Rasiak. Trzeba powiedzieć, że była to dobra zmiana.

Już kiedy Rasiak wchodził na bosiko wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że nasz napastnik zaprezentuje się nieźle. Rossi został ciepło przyjęty brawami przez fanów z White Hart Lane. Zaraz po jego wejściu stało się jasne, że wysoki napastnik powinien przebywać na boisku dłużej niz tylko 15 minut, bo Rasiak narobił naprawdę sporo zamieszania, tym razem w poztywnym znaczeniu tego słowa.

W 78. minucie Rasialdo wywalczył piłkę przy linii końcowej boiska i mimo astaty rywala zdołał dokładnie dośrodkować do Tainio. Ten jednak mimo, że strzelił mocno i celnie trafił w bramkarza gości. W 86. minucie sam Rasiak mógł strzelić bramkę. Piłka od Lee była jednak niezbyt dokładna i Greg musiał przyjmować ją w polu karnym. Uderzenie zostało zablokowane w ostatniej chwili przez niejakiego Melberga Olafa, którego aż za dobrze pamiętamy z meczów kadry z Szwecją (ech Ci Szwedzi – ile oni krwi nam jeszcze napsują…)

Pozatym Rasiak aktywnie brał udział w akcjach Tottenhamu. Wygrał kilka pojedynków główkowych, dokładnie i celnie podawał (do przodu), raz jeszcze starał się uderzyć głową z dośrodkowania (tym razem jednak bardzo niecelnie). To była dobra zmiana Rasialdo, który jeśli utrzyma taką dyspozycje to naprawdę, będzie wzmocnieniem linii ataku Spurs a nie tylko bezwartościowym wypełniaczem po Mido. Nawet jeśli będzie wchodził tylko z ławki.